Potřebuješ člověka, který tě respektuje, přijímá a miluje. Takového člověka můžeš najít, můžeš se s ním seznámit. Člověka, který tě podpoří, pochválí, povzbudí a má k tobě důvěru.
Člověka, který je k tobě láskyplný. Potřebuješ člověka, který ti ukáže cestu. Jak žít životem lehčím, prostším a šťastnějším. Takový člověk existuje. Tobě zcela nablízku. Tím člověkem jsi ty.
Zpět na úvod

AŤ UŽ JSEM NA JAKÉKOLIV POUTI, POTŘEBUJEME OBČAS ZASTAVIT...

Letní pobyt pro ženy na sv. Hostýně

Kam to bude?

Do malebného prostředí Hostýnských vrchů, přímo na poutní místo Svatý Hostýn. Ubytovány budeme v poutním domě, který je opravený a poskytuje hodně soukromí, kapli i místa pro společné setkání. Byly jsme tam už dvakrát a bylo to moc príma. Neváhejte...

A kdy se potkáme?

Potkáme se od středy 26. do neděle 30. července 2017 ( stačí jen 2 dny dovolené) na Svatém Hostýně, nedaleko Bystřice pod Hostýnem, v příjemném prostředí poutního domu.

Pro koho je pobyt určen?


Pobyt je určen pro ženy všech věkových skupin, vdané, svobodné, rozvedené i vdovy, které prožívají obyčejný život a znají i třeba problémy v rodině, v práci, s dětmi menšími nebo už dospělými, nebo prodělaly těžkou nemoc, zažily úmrtí někoho blízkého a podobné situace apod. Setkání bude bez dětí.
Setkání není určené pro osoby závislé na alkoholu, drogách nebo vážně dlouhodobě psychiatricky léčené.

A co vás na pobytu čeká? Na co se můžete těšit?

Dopoledne se budeme potkávat společně. Na každý den je připravená přednáška některého z přítomných oborníků (psychoterapeuta, psychiatra, kněze), po které následuje společné zamyšlení nad tématem v menších skupinkách (předpokládá se účast všech přihlášených žen). Kněz i odborníci budou přítomni po celou dobu pobytu. Odpoledne můžete strávit podle svých představ. V nabídce jsou společné programy: vycházky do okolí, koupání, kreativní dílny (při špatném počasí), táborák. Čas lze využít i k osobním rozhovorům s přítomnými odborníky a knězem, připojit se ke společným modlitbám a zúčastnit se mše svaté. Večerní čajovna pak nabídne nejen čaje lahodných chutí, ale i příjemné posezení a poklábosení.

DOPIS PRO MAMINKY
Jak se přihlásit…
Přihláška ke stažení zde:PŘIHLÁŠKA

Odešlete emailem na:reznickova@arcibol.cz

Setkání probíhá v rámci projektu Zdravá rodina - zdravá společnost podpořeného z dotačního programu: Rodina a ochrana práv dětí MPSV